Green-Gaming

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Green-Gaming

Acesta este forumul temporar al serverului green-gaming


3 participanți

    Aplicatii National Guard

    avatar
    Robert_Fcsb


    Mesaje : 4
    Data de inscriere : 22/09/2016

    Aplicatii National Guard Empty Aplicatii National Guard

    Mesaj Scris de Robert_Fcsb Joi Sept 22, 2016 7:22 pm

    Nickname:
    Level:
    Warns: 0/3
    Varsta reala.
    Cate ore pe zi acorzi serverului? (fara sleep/afk):
    Ai fost vreodata banat? Daca da, din ce motiv?:
    Esti capabil sa lucrezi in echipa?
    Cu ce se ocupa National Guard?
    Descrie-te in 20 de cuvinte
    Esti de acord ca daca nu respecti liderul sau co-liderul factiunii sa fii sanctionat cu faction warn sau chiar uninvite?
    Cu ce crezi ca te-ai remarcat pana acum pe server?
    avatar
    Warstar


    Mesaje : 1
    Data de inscriere : 22/09/2016

    Aplicatii National Guard Empty Re: Aplicatii National Guard

    Mesaj Scris de Warstar Joi Sept 22, 2016 7:39 pm

    Nickname:Warstar
    Level:3
    Warns: 0/3
    Varsta reala. 16 ani.
    Cate ore pe zi acorzi serverului? (fara sleep/afk):Aproximativ 4-5 ore.
    Ai fost vreodata banat? Daca da, din ce motiv?:Nu.
    Esti capabil sa lucrezi in echipa?Da.
    Cu ce se ocupa National Guard? Cu prinderea suspectilor cu wanted.
    Descrie-te in 20 de cuvinte Salut ! Ma numesc Florin, am 16 ani si sunt din orasul Cluj-Napoca. Sunt o fire foarte ambitioasa, cu capul pe umeri, am cei 7 ani de acasa, imi place foarte mult sa ajut lumea, cu simtul umorului foarte dezvoltat, imi place sa lucrez in echipa si sunt foarte glumet si foarte respectuos cu lumea. In weekend imi place sa ies cu prietenii mei la un suc, sa mergem la sala sa jucam fotbal si sa ne plimbam cu bicicletele. Câteodată pescuiesc, dar ca principal hobby am sa;mp, în timpul liber mă relaxez în el, îmi place mereu să câștig și eu nu las nicodată o greșeală să nu fie reaparată. În rest sunt un băiat normal care-și vede zi de zi treburile gospodărești căruia îi place să lucreze în echipă și să asculte de gradele mai mari.
    Esti de acord ca daca nu respecti liderul sau co-liderul factiunii sa fii sanctionat cu faction warn sau chiar uninvite? Da
    Cu ce crezi ca te-ai remarcat pana acum pe server? Nu cred ca m-am remarcat cu nimic.
    avatar
    Robert_Fcsb


    Mesaje : 4
    Data de inscriere : 22/09/2016

    Aplicatii National Guard Empty Re: Aplicatii National Guard

    Mesaj Scris de Robert_Fcsb Joi Sept 22, 2016 7:43 pm

    Buna seara Warstar ai fost acceptat sa dai testul de a intra in National Guard.Te astept la Hq National Guard.
    avatar
    Est.CroCo
    Fondator
    Fondator


    Mesaje : 1
    Data de inscriere : 21/09/2016

    Aplicatii National Guard Empty Acceptat

    Mesaj Scris de Est.CroCo Vin Sept 23, 2016 5:55 pm

    Warstar a scris:Nickname:Warstar
    Level:3
    Warns: 0/3
    Varsta reala. 16 ani.
    Cate ore pe zi acorzi serverului? (fara sleep/afk):Aproximativ 4-5 ore.
    Ai fost vreodata banat? Daca da, din ce motiv?:Nu.
    Esti capabil sa lucrezi in echipa?Da.
    Cu ce se ocupa National Guard? Cu prinderea suspectilor cu wanted.
    Descrie-te in 20 de cuvinte Salut ! Ma numesc Florin, am 16 ani si sunt din orasul Cluj-Napoca. Sunt o fire foarte ambitioasa, cu capul pe umeri, am cei 7 ani de acasa, imi place foarte mult sa ajut lumea, cu simtul umorului foarte dezvoltat, imi place sa lucrez in echipa si sunt foarte glumet si foarte respectuos cu lumea. In weekend imi place sa ies cu prietenii mei la un suc, sa mergem la sala sa jucam fotbal si sa ne plimbam cu bicicletele. Câteodată pescuiesc, dar ca principal hobby am sa;mp, în timpul liber mă relaxez în el, îmi place mereu să câștig și eu nu las nicodată o greșeală să nu fie reaparată. În rest sunt un băiat normal care-și vede zi de zi treburile gospodărești căruia îi place să lucreze în echipă și să asculte de gradele mai mari.
    Esti de acord ca daca nu respecti liderul sau co-liderul factiunii sa fii sanctionat cu faction warn sau chiar uninvite? Da
    Cu ce crezi ca te-ai remarcat pana acum pe server? Nu cred ca m-am remarcat cu nimic.

    Continut sponsorizat


    Aplicatii National Guard Empty Re: Aplicatii National Guard

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mar Mai 07, 2024 5:22 pm